Рекламне оформлення Вашого автомобіля у Львові

поклейка автомобіля львів, брендування автомобілів львів, реклама на авто львів, оформлення автомобіля львів, рекламне оформлення автомоблія у львові

брендинг автомоблей львов, брендирование транспорта львов, поклейка рекламы на автотранспорт львов, наружное оформление машин львов, брендування авто львів

Поклейка авто у Львові

Надаємо послуги по брендуванню автотранспорту у Львові.
Зокрема, наносимо зображення на вантажні автомобілі, легкові, а також громадський транспорт.
Послуги по розміщенню реклами на автотранспорті не надаємо!
Поклейку здійснюємо на вулиці або для цього Ви надаєте приміщення під поклейку Вашого автомобіля.
Брендування авто здійснюється за допомогою плівки Oracal 641 + ламінація.
рекламна компанія бізнес прайм україна, брендування авто львів, поклейка автомобіля у львові, реклама на авто львів, реклама на транспорті львів, замовити поклейку авто у львові, брендування авто, брендування автомоблія

БРЕНДУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ У ЛЬВОВІ

поклейка авто львів ціна, брендування авто львів ціна, вартість реклами на авто львів, реклама на транспорті львівБрендування автотранспорту. Це безумовно один із найефективніших та найефектніших видів зовнішньої реклами. В часи, коли мешканці мегаполісів та великих міст перенаситились зовнішньою рекламою на білбордах, вивісках, саме реклама на авто приверне увагу Ваших потенційних клієнтів. За дослідженнями 2010 року ефективність зовнішньої реклами на автотранспорті складає 86%, що у свою чергу є більшим ніж реклама на білбордах на 34%.
Рекламна компанія "Бізнес Прайм Україна" рекомендує брендувати автомобіль Вашого підприємства, оскільки це дасть Вам прибуток, а це і є нашим головним завданням.
Брендування автомобілів використовують всі без вийнятку великі компанії, оскільки вони знають, що реклама на транспорті охоплює велику кількість аудиторії, коли забрендований автомобіль пересувається по місту, районах, областях, тощо.
До прикладу, якщо забрендований автомобіль рухатиметься увесь день, то за день Вашу рекламу можуть побачити більш, як 50 тис. людей, які мимоволі звернуть увагу на автомобіль з гарною, креативною рекламою.

Навіть наша компанія "Бізнес Прайм Україна" використовує такий вид зовнішньої реклами на власних автомобілях.

Брендування автомобіля відбувається за допомогою плівки, яка наноситься на кузов автівки. При цьому, така реклама може простояти надзвичайно довго. 

© Бізнес Прайм Україна 2015