Виготовлення штендера Львів

ШТЕНДЕР ЛЬВІВ НЕДОРОГО

Штендер (від нім. ständer — стійка, штатив) — мобільна (переносна) реклама, яка в народі називається спотикач або на російській мові "мимоход".
Що собою представляє реклама у вигляді штендера?
Це ефективний засіб привернення уваги Вашого потенційного клієнта, який проходячи  повз Ваш магазин чи офіс очима, а часто й фізично стикається зі спотикачем на якому зображено Вашу рекламу. Повірте, штендер приверне увагу клієнта не як перепона проходу, а як засіб інформування, носій реклами. І якщо його зацікавить товар, який Ви пропонуєте - він Ваш ;)
Що має бути зображено на штендері?
Основним завданням реклами є якомога ефективніше проінформувати потенційного клієнта за 3 сек. так зване "Правило 3-х секунд". Саме до 3 секунд погляд людини зупиняється на рекламі, і якщо за цей доволі короткий час людину реклама не зацікавила або людина на рівні підсвідомості не встигла прочитати рекламу, значить рекламоносій (в даному випадку штендер) наповнений не ефективною інформацією або реклами забагато. Інша справа, якщо людині просто не потрібна Ваша продукція. Тут вже діє ще одне правило. Реклама має бути запам'ятовующою.
Навіть, якщо людині не потрібен Ваш товар чи послуги, вона повинна запам'ятати, що наприклад, магазин електротоварів знаходиться за Вашою адресою.. І коли його хтось запитає чи йому самому знадобиться магазин електротоварів, то він повинен згадати саме про Ваш магазин завдяки дієвій рекламі.
Саме в цьому Вам допоможе наш досвід та соціологічні дослідження у сфері реклами, які ми вивчали, і наші дизайнери зроблять все аби Ваша реклама працювала.
Отже, звертайтесь до наших менеджерів за номером (095)888-00-67 і вони Вас кваліфіковано проконсультують щодо розмірів штендерів у Львові, видів штендерів та по інших питаннях.

штендер львів, штендер львів купить, замовити спотикач у львові, штендер львів ціна, виготовлення штендерів у Львові, виготовлення спотикачів львів, штендер львов, изготовление штендеров львов, купить штендер львов, купить штендер киев, изготовление штендеров киев, наружная реклама киев, наружная реклама львов, вывески львов, штендер

штендер львів купити, замовити штендери у львові, штендер львів купить, замовити спотикач у львові, спотикач львів ціна, штендер львів ціна, спотикачі у львові, зовнішня реклама львів, виготовлення вивісок львів, візуальна реклама львів, реклама львів, реклама у львові, наружная реклама киев, вывески киев, штендер киев, мимоход купить киев, изготовление рекламы в киеве

* Всі представлені фотографії штендерів виготовлені рекламною компанією "Бізнес Прайм Україна" і належать до інтелектуальної власності виробника. 

© Бізнес Прайм Україна 2015