ВИВІСКА НА МАГАЗИН ЛЬВІВ ЦІНА

Лайт-бокс - (англ. lightbox) (касетон) — рекламна вивіска, яка може бути складної форми з внутрішнім підсвічуванням, або не світлова. Розміри можуть бути будь-які, оскільки ми виготовляємо вивіски під індивідуальні розміри, які Вам потрібні. Кріпиться до стовпів, стаціонарних конструкцій: кіоскам, торцям будівель. Лайтбокс - дуже ефективний і  рекламний носій. Завдяки своїм габаритам, лайт-бокси використовуються на жвавих вулицях великих міст, привертаючи увагу перехожих, особливо в темний час доби. Яскраві, привабливі світлові образи, які можуть використовуватися на лайт-боксах відкривають великий потенціал для креатива дизайнерів рекламних компаній накшталт Бізнес Прайм Україна. (фото лайт-боксів)
Об’ємні літери – світлові або несвітлові літери, які можуть бути будь-яких розмірів та матеріалу. Якщо об’ємні літери світлові, то неодмінно виготовляються з матеріалу Акрил або оргскло, яке має просвітну здатність. Об’ємні літери можуть розміщуватись, як на фасадах будівель (магазини, будинки, кіоски) так і на даху будівель на металоконструкції. Зазвичай у об’ємних літерах наша компанія використовує, якщо це великого розміру літери лампи PHILIPS, а якщо висота сягає до 0,5 м, то світлодіоди, які у свою чергу є значно яскравішими та довговічнішими. 
Вивіска несвітлова – відносно не дорога реклама Вашого магазину чи підприємства. Вивіска, яка встановлюється на вулиці обов’язково має
виготовлятися з матеріалу – композит (дюбонд) для того, щоб погодні умови (зовнішні чинники) не викручували на сонці чи на морозі матеріал. Натомість, якщо вивіска встановлюється в приміщені (торговий центр, офісний центр), то використовується дешевший матеріал ПВХ. В обох випадках на поверхню вивіски наклеюється плівка із друкованим зображенням або плотерною порізкою.

 

© Бізнес Прайм Україна 2015