(095)888-00-67
(068)76-777-46
(093)007-07-95

м.Львів
вулиця Ак.Лазаренка 2
вхід з вул.Стрийської,
навпроти Податкової
(2-ий поверх)
e-mail: b.prime.ua@gmail.com

Бізнес Прайм Україна - виготовлення зовнішньої реклами

вивіски львів, бізнес прайм україна, зовнішня реклама львів, виготовити вивіску у львові, замовити вивіску львів, вивіска на магазин, світлова вивіска львів, вивіска львів недорого, зовнішня реклама львів, широкоформатний друк львів, друк банерів львів, візитки львів, друк візиток львівЗ радістю повідомляємо, що МИ ОНОВИЛИСЬ!
Відтепер у нас новий сайт, і кожна студія матиме власний сайт. Зайшовши на нашу сторінку Ви матимете можливість швидше і зрозуміліше знайти необхідні для Вас послуги.
Отже, зайшовши на сайт рекламної компанії "Бізнес Прайм Україна" Ви попадаєте на загальну сторінку, де чітко видно, що структура нашого підприємства ділиться на три частини.
1. Студія зовнішньої реклами, яка займається виготовленням вивісок, світлової реклами, брендуванням авто, штендерів, тощо.
2. Студія широкоформатного друку - друк банерів, широкоформатний друк на банері, на самоклеючій плівці, банерна сітка, банери на весілля та багато іншого.
3. Студія поліграфії, яка Вам запропонує послуги по виробництву візитівок, етикеток, флаєрів, буклетів, календариків, друк агітаційної (законної) продукції, та ін.
Ласкаво просимо на наш НОВИЙ сайт і запрошуємо до співпрації.

© Бізнес Прайм Україна 2015