БРЕНДУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ У ЛЬВОВІ

Брендування автотранспорту. Це безумовно один із найефективніших та найефектніших видів зовнішньої реклами. В часи, коли мешканці мегаполісів та великих міст перенаситились зовнішньою рекламою на білбордах, вивісках, саме реклама на авто приверне увагу Ваших потенційних клієнтів. За дослідженнями 2010 року ефективність зовнішньої реклами на автотранспорті складає 86%, що у свою чергу є більшим ніж реклама на білбордах на 34%.
Рекламна компанія "Бізнес Прайм Україна" рекомендує брендувати автомобіль Вашого підприємства, оскільки це дасть Вам прибуток, а це і є нашим головним завданням.
Брендування автомобілів використовують всі без вийнятку великі компанії, оскільки вони знають, що реклама на транспорті охоплює велику кількість аудиторії, коли забрендований автомобіль пересувається по місту, районах, областях, тощо.
До прикладу, якщо забрендований автомобіль рухатиметься увесь день, то за день Вашу рекламу можуть побачити більш, як 50 тис. людей, які мимоволі звернуть увагу на автомобіль з гарною, креативною рекламою.

Навіть наша компанія "Бізнес Прайм Україна" використовує такий вид зовнішньої реклами на власних автомобілях.

Брендування автомобіля відбувається за допомогою плівки, яка наноситься на кузов автівки. При цьому, така реклама може простояти надзвичайно довго. 
брендування авто львів, поклейка автомобіля у львові, реклама на автомобілі львів
забрендувати автомобіль у львові, брендування авто львів, реклама на транспорті львів, брендування трамваїв львів

© Бізнес Прайм Україна 2015