ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ЛЬВІВ - БІЗНЕС ПРАЙМ УКРАЇНА

Основою якісного широкоформатного друку на банерній тканині є довговічність і якість продукції, залежність між цими двома аспектами виражається в структурі банерної тканини, якісні характеристики якої дуже викосили в стійкості до розриву і деформації.

Для того щоб, створити велику рекламну площину, тканину склеюють. Давайте спробуємо зрозуміти, як же влаштована технологія друку на тканині.

Насамперед, матеріал.

Банерна тканина - це армоване вінілове полотно.

Виділяють такі види:

Банерна тканина Blackout - тканини для друку двосторонніх зображень.

Банерна тканина Frontlit - для плакатів освітлених зовні.

Банерна тканина Backlit - для плакатів з внутрішнім освітленням.

Слідом за банерною тканиною необхідний спеціальний шар, що розташовується між двома шарами, він необхідний для закриття просвіту з іншого боку. За типом тканини можна визначити і тип банера, тобто frontlit використовується як білий банер з фронтальним підсвічуванням, як правило, застосовують для однобічного друку. Протилежний йому тип банера backlit, протилежний, тому що підсвічування відбувається з внутрішньої сторони, так звані світлові короби, так як ми поставляємо матеріал високої якості, рекламна продукція виходить яскрава з насиченістю колірної гами в світлий час доби. Останній тип банера blackout, застосовується для двостороннього друку, внутрішній шар чорний, що обмежує світлопроникність.


© Бізнес Прайм Україна 2015