ОРЕНДА ФОТОЗОНИ та ВСЕ ДЛЯ ІВЕНТІВ

Мрієте про незабутнє свято або корпоратив. Бажаєте, аби конференція, мітинг, семінар пройшли максимально ефективно. Тоді Вам до нас ! Рекламна компанія Бізнес Прайм Україна надає послугу виготовлення та оренди конструкції  для встановлення фотозони. Розробляємо дизайн і виготовляємо банер для пресс волл. У нас можна замовити найрізноманітнішу поліграфічну та сувенірну атрибутику. Доставляємо та монтуємо замовлення по Львову. З нами Ваші івенти завжди будуть вдалими та незабутніми !


 

Види пресс волл та їх переваги

Пресс Волл (Press Wall), або фотозона  – це спеціальний сектор на території  свята, де будь-хто з бажаючих може зробити гарні знімки. Така мобільна банерна конструкція також встановлюється під час ділового заходу, де  відображає тематику події, представляє конкретний бренд або компанію. Пресс волл являє собою виготовлений з твердих матеріалів каркас, до якого кріпиться друкований банер, який і створює фон для знімків. Зараз фотозона стала  невід’ємною частиною будь-якого свята чи важливої події. І недарма, оскільки пресс волл має ряд переваг:

 • дозволяє зробити оригінальні і незабутні фотознімки,
 • служить місцем, де збираються гості (як дорослі так і діти),
 • створює особливу атмосферу,
 • підкреслює стиль і концепцію свята чи важливої події.

Пресс волл бувають різних видів, відрізняються за будовою і матеріалами, з яких виготовляється конструкція, розмірами, формою, типом кріплення. Також є фотозони, призначені для використання в приміщенні і такі,  що можуть встановлюватися на вулиці. Існує спеціальний вид пресс волл – бренд волл (Brand Wall) на ньому відображають виключно логотип та фірмові знаки брендів або компаній. Такий вид фотозони особливо актуальний для ділових подій.


 

Умови оренди та  замовлення пресс волл

Рекламне агенство Бізнес Прайм Україна надає в оренду конструкції для встановлення фотозони найрізноманітніших типів та розмірів. Це дозволить суттєво зекономити кошти, якщо Ви невпевнені, яка конструкція Вам буде потрібна для майбутньої роботи, або ж якщо фотозона планується використовуватись лише один раз.

Також ми виготовляємо конструкції для пресс волл з різних матеріалів, розмірів та форм, які будуть ідеально відповідати суто Вашим потребам та вимогам.  Ви можете придбати їх у нас під індивідуальне замовлення.  Якщо ж потрібен повний комплекс послуг – конструкція, розробка макету та друк банера – це не проблема. Кваліфіковані працівники допоможуть визначитися з вибором фотозони під Ваші потреби. Розробимо дизайн з урахуванням всіх ваших побажань та забезпечимо виготовлення банера високої якості.

Пропонуємо Вам ознайомитися з правилами оренди і виготовлення пресс волл, які діють в нашій компанії.

 • Конструкції можуть бути взяті в оренду на 1 добу і більше. 
 • Актуальна вартість оренди конструкції стандартного розміру за добу вказана в прайсі сайту. Вартість оренди конструкції нестандартного розміру та виготовлення під замовлення обговорюється в індивідуальному порядку з кожним зі замовників.
 • Для оформлення оренди потрібно залишити рекламній компанії Бізнес Прайм Україна грошову заставу в розмірі повної вартості конструкції. Після повернення орендована конструкція перевіряється працівником нашої компанії і у випадку відсутності пошкоджень застава повертається в повному обсязі. 
 • Якщо замовник повертає пошкоджену конструкцію, нашою компанією компенсуються із попердньо внесеної клієнтом застави витрати на ремонт, або ж повна вартість мобільного стенду, якщо він не піддається ремонту.
 • Послуга оренди фотозони діє тільки для  міста Львів. В межах Львова доставляємо замовлення, проводимо мантаж та демонтаж конструкцій. Можливий самовивіз з офісу Бізнес Прайм Україна у м.Львів за адресою вул. Лазаренка, 2а.
 • Забезпечуємо розробку дизайну макету, друк банера, доставка та монтаж. Дані опції оплачуються додатково.
 • При замовленні (покупці) конструкції під індивідуальні розміри відправляємо в будь-яку точку України кур’єрською службою після передоплати в розмірі 50% від вартості замовлення.
 • В наявності завжди конструкція під банер розміром 2х3 м.

 

Все для івентів

Окрім встановлення самої фотозони існує ще багато способів для підсилення атмосфери свята чи ділової події. Рекламне агенство Бізнес Прайм Україна виготовляє найрізноманітніші види атрибутики для івентів, які допоможуть зробити святкування по справжньому незабутнім, а бізнес-семінар ефективним.

У нас можна замовити всю необхідну для вдалих івентів атрибутику за привабливими цінами. 

Замовити друк поліграфії:

 • запрошень, афіш, плакатів;
 • дипломів, грамот, сертифікатив;
 • візиток, флаєрів, листівок;
 • брошут та буклетів.

Замовити виготовлення сувенірної продукції з логотипом або Вашим написом:

 • сувенрний одяг (кепки, худі, футболки);
 • сувенірні сумки (шопінгбеги, бананки, рюкзаки, сумки для ноутбуків);
 • також ми можемо виготовити іншу сувенірню продукцію за Вашим побажанням.
 

Шановні клієнти! Ваші замовлення запускаються в роботу тільки після остаточного узгодження з менеджером і внесення передоплати/застави. Наголошуємо, що візит в офіс потрібно попередньо узгоджувати  з менеджером.

Незважаючи на те, що компанія Бізнес Прайм Україна виготовляє фотозону в максимально стислі терміни, створення дизайну макету, виготовлення каркасу, друк та доставка займають певний час. Бажані конструкції можуть перебувати в оренді, або бути заброньованими. Тому, якщо Ви плануєте свято чи ділову подію, потурбуйтесь будь-ласка про оформлення оренди, виготовлення фотозони чи друк супутньої продукції завчасно.

 

 

ГАЛЕРЕЯ ПРЕСС ВОЛЛ, ФОТОЗОН ТА КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ