ПОГОДЖЕННЯ РЕКЛАМИ

Якщо у Вас магазин, офіс, салон, клініка, кав’ярня чи інший заклад, то він не може існувати без вивіски, адже це “лице” приміщення. Проте, пам’ятайте, що фасад – це частина загального екстер’єру вулиці, тобто, розміщення вивіски потребує погодження у міській раді. Це обов’язкова процедура отримання дозволу на встановлення реклами, що відповідає нормам щодо зовнішньої реклами у місті.

Компанія Бізнес Прайм Україна виготовляє найрізноманітніші види зовнішньої реклами, а також надає послуги по отриманню всіх дозвільних документів на встановлення об’єктів зовнішньої реклами та при потребі допомагаємо з реєстрацією торгової марки за доступними цінами. Ми пройдемо всі “бюрократичні кола пекла” за вас).


 

Яку рекламу треба погоджувати

Всі фасадні вивіски підлягають обов’язковій реєстрації та погодженню у ЛМР, а також мають відповідати Порядку встановлення вивісок у м. Львів. Зовнішня вивіска повинна бути закріпленими на фасаді будівлі відповідним чином, не створювати небезпеки для здоров’я та життя людей, відповідати архітектурним нормам.

Погодження вивіски – це складний процес, адже потрібно врахувати особливості фасаду та загалом ситуацію екстер’єру вулиці. Кожен випадок – унікальний, тому консультується та ескізується індивідуально.

 

Санкції за незаконно встановлену зовнішню рекламу на фасаді будівлі

У випадку розміщення вивіски в межах м. Львова, без отримання попереднього дозволу на зовнішню рекламу. Спочатку надсилається письмове попередження від контролюючих органів з чітко вказаними термінами оформлення необхідної документації. У разі невиконнання пред’явлених умов у встановлені терміни – накладаються штрафи за незаконно встановлену рекламу і проводиться демонтаж, витрати на який покладаються на власника вивіски. Дана конструкція зберігається на спеціальному складі на платних умовах також за рахунок власника незаконно встановленої реклами. Якщо протермінування стає суттєвим – можливе звернення до суду.

КП “Адміністративно-технічне управління” регулярно викладає  фото об’єктів з демонтовантованою зовнішньою рекламою на своїй сторінці у Facebook.


 

Процедура погодження 

Процес погодження може тривати від 10 до 30 робочих днів. Подача документів на погодження реклами у м. Львів та Львівській області проводиться в центрах надання адміністративних послуг. Згода на розміщення отримується  в управлінні архітектури  або управлінні охорони історичного середовища (якщо вивіска встановлюється на будівлі в центральній частині м. Львів).

 

Процес погодження реклами має наступні етапи:

 • Підготовка документів клієнтом та збір первинної інформації про об’єкт: адреса, фотофіксація, заміри фасаду, огляд сусідніх об’єктів.
 • Розробка макету і паспорт вивіски;
 • подання проекту на розгляд в міську раду і отримання дозволу;
 • Монтаж вивіски на законній основі.
 

Проект погодження розміщення вивіски включає перелік наступних  характеристик:

 • Назву підприємства або торгової марки.
 • Заміри та фотофіксацію існуючого стану фасаду.
 • Схему розташування та прив’язку до фасаду зовнішньої реклами.
 • Детальне креслення на опис матеріалів
 • Опис технічних моментів встановлення вивіски.

Процедура погодження являє собою досить трудомісткий та тривалий у часі процес, із прив’язкою до великої кількості законодавчих аспектів. Часто викликає багато запитань у замовників. Тому, для наших клієнтів ми намагаємося максимально послідовно та зрозуміло описати всі етапи погодження.

 

На практиці все відбувається в наступному порядку:

 • Клієнт звертається в нашу компанію безпосередньо із запитом на погодження зовнішньої реклами, або  бажає замовити вивіску  та скористатися нашими послугами стосовно її погодження.
 • Спеціалісти Бізнес Прайм Україна виїжджають на місце встановлення, проводять заміри та фотофіксацію.
 • Ви подаєте інформацію, яку б хотіли бачити на фасаді: назву свого закладу, логотип, якщо є торгові марки, фірмовий стиль тощо. Обираємо тип вивіски.
 • Розробляємо дизайн макету з нуля або редагуємо вже існуючий макет відносно Ваших побажань, специфіки закладу чи підприємства, корпоративного стилю, норм розміщення реклами на фасадах, встановлених ЛМР.
 • Після затвердження Вами макету вивіски прораховуємо остаточну вартість виготовлення та встановлення.
 • Укомплектовуємо пакет необхідних для  погодження вивіски документів.
 • Подаємо проект для погодження і проходимо комісію з встановлення реклами.
 • Якщо зі сторони комісії висуваються зауваження – робимо необхідні правки для їх усунення.
 • Отримуємо документи про дозвіл розміщення реклами на фасаді.
 • Виготовляємо вивіску, доставляємо її до місця призначення та монтуємо на фасад.
 

Список документів для клієнта, які необхідно долучити до паспорту вивіски:

 1. Заява про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами з печаткою і підписом;
 2. Копія Свідоцтва (Виписки) про державну реєстрацію;
 3. Копія технічного паспорту приміщення;
 4. Копія витягу із Свідоцтва про право власності або Копія договору про оренду приміщення;
 5. Документи на торгові марки (якщо назва іноземною мовою) і знаки (якщо вони присутні на вивісці). Зареєструвати їх можна самостійно, або скористатися при потребі нашою допомогою.
 6. Довіреність на особу (працівника нашої компанії), яка буде займатися подачею документів на погодження вивіски;

Всі інші необхідні документи ми готуємо самостійно.


 

Чи можна отримати схвалення своїми силами

Так, отримати  дозвіл самостійно цілком можливо. Проте, дана процедура потребує знання багатьох нюансів, що може спричинити відмову, або суттєво затягнути час, а схвалення повинне проходити в певні терміни. 

Додаткова складність погодження  може виникнути, якщо будівля, де планується розміщення реклами знаходиться у будинку – пам’ятці архітектури, або в центральній частині міста. Для погодження таких вивісок є додаткові правила та обмеження.

До того ж,  часто фасад будівлі оздоблений таким чином, що закріпити на ньому вивіску з дотриманням норм безпеки технічно надзвичайно складно.

 

Бізнес Прайм Україна – це команда професіоналів. Ми не боїмося складних завдань і знаходимо рішення. За роки успішної роботи отримано безцінний досвід. Тому, ми точно знаємо яку вивіску підібрати для Вашого бізнесу, щоби вона сподобалася потенційним клієнтам і відповідала нормам ЛМР.

Звертайтеся, пройдемо разом непросту процедуру погодження швидко та комфортно. У Вас залишаться  приємні спогади, а наші привабливі ціни Вас неодмінно здивують.

 
 

ГАЛЕРЕЯ НЕЩОДАВНО ПОГОДЖЕНИХ ВИВІСОК