Брендування автотранспору у Львові

Брендування автотранспорту  – це безумовно один із найефективніших видів зовнішньої реклами. За останніми дослідженнями  ефективність зовнішньої реклами на автотранспорті складає 86%, що у свою чергу є більшим ніж реклама на білбордах на 34%. Брендування автомобілів використовують всі без вийнятку великі компанії, оскільки вони знають, що реклама на транспорті охоплює велику кількість аудиторії, коли брендований автомобіль пересувається і привертає увагу перехожих.

Брендування автомобіля відбувається за допомогою поклейки плівкою кузова автівки.  Наша компанія  використовує різні види плівок, що забезепечує стійкість до впливу зовнішніх факторів. При такому підході реклама може простояти зберігаючи презентабельний вигляд надзвичайно довго. Що конкретно потрібно у вашій ситуації – проконсультує наш менеджер.

Рекламна компанія “Бізнес Прайм Україна” надає послугу брендування атотранспорту у Львові. Зокрема, наносимо зображення на вантажні автомобілі, легкові, а також громадський транспорт. Проте, послуги по розміщенню реклами в транспорті не надаємо! Поклейку атотранспорту здійснюємо на вулиці або в спеціалізованих боксах.

 

Замовлейте брендування авто за найнижчими цінами у Львові в компанії з виготовлення реклами Бізнес Прайм Україна. Ми розробимо ефектний дизайн, для того щоби Ваша реклама на автотранспорті виділялася, привертала увагу перехожих і запам’ятовувалася надовго.

 
 

ГАЛЕРЕЯ БРЕНДОВАНИХ АВТО