ЛАЙТБОКСИ

Лайтбокс, або світловий короб один з найбільш популярних видів вивісок. Також, зараз, це один з цікавих методів доповнити інтер’єри світловими акцентами. Проте, будьте обачні, не всі види лайтбоксів є дозволеними для розміщення на фасадах у м. Львів. 

Назва “короб” розкриває суть самої конструкції, основа та борти з ПВХ чи композиту, та верхня акрилова кришка з підсвіткою. Ваш текст можна наносити шляхом аплікації з кольорового акрилу чи плівки. Діодна стрічка чи модулі розташовують на задній кришці короба, а між ними та акриловою кришкою має бути вільний простір, для рівномірного розсіювання підсвітки. Тому світлові короби завжди об’ємні. 

Світлові короби при грамотному використанні  дають відмінні результати. Переваг у лайтбоксів безліч: 

  • Ефектна реклама, яка виглядає виразно і привабливо в будь-який  час доби.
  • В основі виготовлення – проста технологія, легко монтуються. Як наслідок – короткі терміни виготовлення і доступна ціна.
  • Практичність і простота в обслуговуванні, довговічність. Для збереження презентабельного вигляду короба достатньо протерти світлову частину ганчіркою.
  • Універсальність – одна з основних причин популярності світлових коробів. Лайтбокси можна розміщувати на будинках і всередині приміщень. З нашого досвіду, вони стильно виглядають в інтер’єрах приміщень, оформленні вітрин, виставкових стендів.
  • Можливість поєднувати в одній рекламі текст з елементами графіки, а також підсилюють ефект світлової реклами (банерів, табличок, брендованих вікон та вітрин).
  • Різноманіття форм – рекламна компанія Бізнес Прайм Україна виготовляє лайтбокси прямокутної, чи складної форми, одно- та двосторонні, з різними видами внутрішнього підсвічування.

Лайтбокс – дуже ефективний і доступний рекламний носій з великими можливостями.

 

Яскраві, привабливі світлові образи, які можуть використовуватися на лайт-боксах відкривають великий потенціал для креативу дизайнерів рекламної компанії Бізнес Прайм Україна.

Ціни на лайтбокси дуже відрізняються. Вартість двох коробів може бути суттєво різною, оскільки, залежить від розмірів, форми і підсвітки конструкції. Але у нас – це завжди лояльна ціна. До того ж, досвідчені консультанти  допоможуть підібрати оптимальний варіант, який підійде для Вашого бюджету.

 

ГАЛЕРЕЯ ЛАЙТБОКСІВ