Неонова вивіска

Неон – найстарійший вид реклами, якому вже більше 100 років. Центрами неонової реклами вважаються Лас-Вегас і Нью-Йорк. Це ті міста, в яких зовнішня реклама виконує не тільки пряме завдання, а й стала візитівкою даних міст. До наших днів неонова реклама суттєво модернізувалася. Як і колись неонові вивіски надзвичайно популярні, а в останні роки – це тренд, адже неон почав широко використовуватися в дизайні інтер’єру, таким чином, ще більш розширилися межі використання цього виду вивісок.

Сучасні неонові вивіски являють собою скляну трубку, наповнену всередині інертним газом. Для того, щоби надати трубці необхідної форми її нагрівають та вигинають у потрібних місцях. Після охолодження трубка застигає у заданій конфігурації. Потім трубку наповнюють інертним газом, який під дією напруги починає світитися. Широкий спектр кольорів неонових вивісок досягається завдяки поєднанню інертного газу та флуоресцентних фарб. 

Завдяки великому вибору цікавих кольорів і форм, така вивіска виглядає дуже презентабельно, вигідно виділяється на фоні іншої реклами. 

 

Палітра відтінків неону на вибір

 

Неон підходить не лише для фасадів, це також, вдалий акцент в інтер’єрі, як комерційного закладу,  так і дому. З його допомогою можна підсвітити і виділити певні елементи декору, меблів чи зони в приміщенні, створювати ефекти світла-тіні або й просто використовувати, як частину основного освітлення.

 

Рекламна компанія “Бізнес Прайм Україна” опанувала мистецтво виготовлення неонової реклами. Якщо Ви хочете замовити недорого якісну неонову рекламу у Львові, наш досвід можемо запропонувати кожному клієнту, і не дивлячись на роки заснування неонової трубки, виготовити сучасну, яскраву та привабливу рекламу з неону.

 

 

ГАЛЕРЕЯ НЕОНОВИХ ВИВІСОК