Об’ємні літери

Об’ємні букви – один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, який дозволений правилами міста для встановлення на фасадах. Вони добре працюють для будь-якого виду бізнесу і завжди виграшно виглядають. Індивідуальний характер такої реклами підкреслює  статус та стиль  компанії і відзначається високою ефективністю. Об’ємні букви успішно застосовується – як вид дієвої зовнішньої та інтер’єрної реклами. 

Можливості монтажу також, широкі:

  • кріпляться  безпосередньо до фасаду, 
  • виступають окремою конструкцією на несучій рамі,
  • можливе кріплення на прозору чи кольорову основу, 
  • як елемент вхідної групи або дахової конструкції.

Матеріалом для виготовлення об’ємних світлових букв можуть виступати  акрил, органічне скло, яке має просвітну здатність. Тоді ж , коли для несвітлових об’ємних літер використовують композит, пластик ПВХ, пінополіпропілен, елементи дерева чи навіть металу. 

Компанія Бізнес Прайм Україна може запропонувати Вам широкий перелік рішень, щодо виготовлення різних видів світлових та несвітлових об’ємних букв. Це  об’ємні світлові літери

  • з акрилу (де світловим є фасад літери)
  • та з композиту (металу) – підсвітка виконується технологією “контражур” – тобто підвічується не сама літера, а її контур.,
  • або ж взагалі несвітлові.

У історичному ареалі міста ми рекомендуємо клієнтам обирати другий варіант, адже він відповідає нормам міста у цій зоні, а також виконується з  природніх матеріалів.

 

Широкі можливості, які відкриває даний вид реклами, є потужним інструментом в руках наших дизайнерів-професіоналів. Вартість у Львові реклами типу “об’ємні літери” прораховується індивідуально, залежно від розміру, кількості символів та складності шрифта. Але наші ціни завжди приємно дивують клієнтів.

Кваліфіковані спеціалісти Бізнес Прайм Україна допоможуть підібрати таку рекламу, яка буде доступною для Вашого бюджету, помітною, оригінальною та доцільною, відповідатиме стилю закладу і буде ефективно працювати.

 
 

ГАЛЕРЕЯ ОБ’ЄМНИХ БУКВ З ПІДСВІТКОЮ