Стенди

Рекламні стенди розміщуються в супермаркетах, магазинах, медичних закладах, кінотеатрах, на АЗС тощо. Часто використовуються для участі у презентаціях підприємства, спеціалізованих виставках, різноманітних масових заходах, тому їх ще називають виставковими стендами, або  промостійками. Ціль промостендів – ознайомити потенційних клієнтів з товарами та послугами компанії.  

Сам стенд складається з металевого каркасу, до якого кріпляться панелі з акрилу, композиту або пластику. На панелі наноситься плівка з текстом та зображеннямУ верхній частині може кріпитися панель фриз із логотипом, назвою фірми чи торгової марки. Такі стенди виглядають особливо ефектно. На стенді,  розміщуються листівки, буклети, журнали. Для зручності стенди можуть бути оснащені додатковими поличками для поліграфії. Промоутери роздають друковані матеріали, консультують клієнтів та покупців. 

Рекламна компанії Бізнес Прайм Україна виготовить для Вас яскравий стенд з оригінальним дизайном, що привертає увагу покупців, спонукає ознайомитись з товаром, заохочує до покупки.


Штендери 

Штендери або виносні рекламні щити – це мобільні конструкції, які встановлюють поруч із закладом на вулиці, або в коридорі торгового центру. На штендері вказують основний перелік товарів чи послуг, акції та гарячі пропозиції, місцезнаходження закладу.

Виносні рекламні щити дуже активно використовуються, як один з видів недорогої ефективної реклами в приміщенні торгових центрів і на вулиці. При грамотному оформленні штендери добре привертають увагу прохожих і мотивують їх відвідати заклад.

Рекламна компанія Бізнес Прайм Україна виготовляє всі види рекламних штендерів у Львові.

 

Наші дизайнери розробляють оригінальний вигляд, продумають оптимальне наповнення, допоможуть виборати матеріал для штендеру з урахуванням специфіки Вашого бізнесу.

Пропонуємо цікаві технічні рішення по виробництву міцних розкладних стендів, які легко складати і зручно транспортувати на виїзді. Швидко виготовимо якісну, міцну і надійну конструкцію за привабливими цінами у Львові.

Надрукуємо іміджеву поліграфічну продукцію за найнижчими цінами у Львові.

 
 

ГАЛЕРЕЯ СТЕНДІВ ТА ШТЕНДЕРІВ