Таблички і кутки споживача

Таблички користуються величезною  популярністю і зустрічаються у великих містах повсюду. Вони можуть бути рекламного та інформаційного характеру. Часто при згадуванні слова ‘табличка’ ми уявляємо собі щось просте і банальне. Пороте, це не стосується табличок, виготовлених компанією Бізнес Прайм Україна. Ми пропонуємо на вибір клієнтів широкий перелік опцій.

Матеріалом для виготовлення табличок може слугувати ПВХ, композит, акрил, сатинове скло. При виборі матеріалу слід відштовхуватися також від того, де буде розміщена табличка  – в приміщенні чи на вулиці. Також вид матеріалу впливає на ціну виготовлення таблички. Додатково таблички можна покрити дзеркальною плівкою, додати елементи з металу або дерева, зробити табличку нестандартної форми, що суттєво покращить її вигляд.

Видів табличок є надзвичайно багато. Перерахуємо найпопулярніші:

  • адресні, 
  • вказівні,
  • посадові, 
  • інформаційні, 
  • номерні,
  • кутки споживача.

Враховуємо всі індивідуальні побажання клієнтів. При потребі розробляємо макет дизайну. Переваги компанії Бізнес Прайм Україна полягають у тому, що в нас ви можете замовити всі види табличок та кутки споживача.

Звертаємо Ваша увагу на те, що відповідно до п. 10 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р.  об’єкти торгівлі та заклади ресторанного господарства (ресторани, кав’ярні, бари та інші заклади харчування) повинні забезпечити наявність кутка споживача в приміщенні свого закладу.

Також відповідно до нових змін у правилах благоустрою населення України, які почали діяти з 1 червня 2020 року адресні таблички повинні мати всі домогосподарства та адміністративні будівлі.

Порушення цих правил тягне за собою адміністративне покарання у вигляді стягнення штрафу!

 

Творчий підхід наших дизайнерів, застосування високоякісних матеріалів і сучасної техніки, кропітка робота досвідчених майстрів на виробництві, дозволяють перетворити звичайну табличку на яскравий витвір мистецтва.

Замовляйте виготовлення найкращих табличок у Львові в Бізнес Прайм Україна і тоді потенційні відвідувачі точно звернуть на Вас увагу та не зможуть пройти повз Ваш заклад.

 

 

ГАЛЕРЕЯ ТАБЛИЧОК І КУТКІВ СПОЖИВАЧА